W dniach 14-15.10.2025 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Forum QC, które zgromadziło przedstawicieli Laboratoriów Kontroli Jakości firm farmaceutycznych z całej Polski.
Wydarzenie to było okazją do wymiany doświadczeń w zakresie planowania i organizacji pracy w nowoczesnym laboratorium, budowania efektywności pracy zespołów laboratoryjnych, wdrażania procesów LIMS, digitalizacji i rozwiązań AI, a także omówienia uwag po inspekcjach GIF i FDA oraz zagadnień zarządzania metodami analitycznymi.
Gotowość do dzielenia się najlepszymi praktykami, pozytywna energia oraz zaangażowanie uczestników pokazują, jak ważna jest współpraca i komunikacja w środowisku laboratoriów.
Dziękujemy wszystkim za inspirujące rozmowy oraz aktywny udział i już teraz cieszymy się na kolejne wspólne inicjatywy oraz dalszy rozwój naszych relacji!
Do zobaczenia w październiku 2026 na kolejnym ISPE Forum QC !!!




jak projektować procesy biznesowe zgodne z regulacjami,
Prelegent
Zarejestruj się już teraz – udział jest bezpłatny, a wydarzenie w języku angielskim:



